RT0402BRB0734KL
MFR.Part #
RT0402BRB0734KL
JLCPCB Part #
C20164969
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS