RT0402BRB0734K8L
MFR.Part #
RT0402BRB0734K8L
JLCPCB Part #
C20164968
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS