RT0402BRB07340RL
MFR.Part #
RT0402BRB07340RL
JLCPCB Part #
C7302559
Description
-55℃~+155℃ 340Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS