RT0402BRB0733RL
MFR.Part #
RT0402BRB0733RL
JLCPCB Part #
C5738387
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS