RT0402BRB0733KL
MFR.Part #
RT0402BRB0733KL
JLCPCB Part #
C852377
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS