RT0402BRB072K43L
MFR.Part #
RT0402BRB072K43L
JLCPCB Part #
C6668501
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS