RT0402BRB0726K1L
MFR.Part #
RT0402BRB0726K1L
JLCPCB Part #
C6207425
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS