RT0402BRB0724RL
MFR.Part #
RT0402BRB0724RL
JLCPCB Part #
C7302557
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS