RT0402BRB0723R2L
MFR.Part #
RT0402BRB0723R2L
JLCPCB Part #
C7353352
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS