RT0402BRB07210RL
MFR.Part #
RT0402BRB07210RL
JLCPCB Part #
C5878718
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS