RT0402BRB071K62L
MFR.Part #
RT0402BRB071K62L
JLCPCB Part #
C5738358
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS