RT0402BRB071K58L
MFR.Part #
RT0402BRB071K58L
JLCPCB Part #
C6460458
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS