RT0402BRB071K18L
MFR.Part #
RT0402BRB071K18L
JLCPCB Part #
C5738354
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS