RT0402BRB07165RL
MFR.Part #
RT0402BRB07165RL
JLCPCB Part #
C7302534
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS