RT0402BRB0715KL
MFR.Part #
RT0402BRB0715KL
JLCPCB Part #
C852339
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS