RT0402BRB0714K7L
MFR.Part #
RT0402BRB0714K7L
JLCPCB Part #
C6460452
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS