RT0402BRB07140RL
MFR.Part #
RT0402BRB07140RL
JLCPCB Part #
C5878712
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS