RT0402BRB0711K8L
MFR.Part #
RT0402BRB0711K8L
JLCPCB Part #
C20164957
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS