RT0402BRB07110RL
MFR.Part #
RT0402BRB07110RL
JLCPCB Part #
C6460446
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS