RT0402BRB07100RL
MFR.Part #
RT0402BRB07100RL
JLCPCB Part #
C852329
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS