RT0201FRE078K25L
MFR.Part #
RT0201FRE078K25L
JLCPCB Part #
C4250951
Description
-55℃~+125℃ 50mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS