RT0201FRE07820RL
MFR.Part #
RT0201FRE07820RL
JLCPCB Part #
C2124086
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 820Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS