RT0201FRE07510RL
MFR.Part #
RT0201FRE07510RL
JLCPCB Part #
C2121847
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 510Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS