RT0201FRE074K75L
MFR.Part #
RT0201FRE074K75L
JLCPCB Part #
C2121849
Description
-55℃~+125℃ 25V 4.75kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS