RT0201FRE0743R2L
MFR.Part #
RT0201FRE0743R2L
JLCPCB Part #
C4320307
Description
-55℃~+125℃ 43.2Ω 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS