RT0201FRE0740R2L
MFR.Part #
RT0201FRE0740R2L
JLCPCB Part #
C2126479
Description
-55℃~+125℃ 25V 40.2Ω 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS