RT0201FRE0739KL
MFR.Part #
RT0201FRE0739KL
JLCPCB Part #
C2121930
Description
-55℃~+125℃ 25V 39kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS