RT0201FRE072K7L
MFR.Part #
RT0201FRE072K7L
JLCPCB Part #
C4124502
Description
-55℃~+125℃ 2.7kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS