RT0201FRE071K82L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0201FRE071K82L
JLCPCB Part #
C4277931
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 1.82kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS