RT0201FRE071K65L
MFR.Part #
RT0201FRE071K65L
JLCPCB Part #
C4116148
Description
-55℃~+125℃ 1.65kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS