RT0201FRE071K58L
MFR.Part #
RT0201FRE071K58L
JLCPCB Part #
C4129487
Description
-55℃~+125℃ 1.58kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS