RT0201FRE071K4L
MFR.Part #
RT0201FRE071K4L
JLCPCB Part #
C2125110
Description
-55℃~+125℃ 1.4kΩ 25V 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS