RT0201FRE071K47L
MFR.Part #
RT0201FRE071K47L
JLCPCB Part #
C2122336
Description
-55℃~+125℃ 1.47kΩ 25V 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS