RT0201FRE071K27L
MFR.Part #
RT0201FRE071K27L
JLCPCB Part #
C4222394
Description
-55℃~+125℃ 1.27kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS