RT0201FRE0718K2L
MFR.Part #
RT0201FRE0718K2L
JLCPCB Part #
C4196830
Description
-55℃~+125℃ 18.2kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS