RT0201FRE0716K9L
MFR.Part #
RT0201FRE0716K9L
JLCPCB Part #
C2122466
Description
-55℃~+125℃ 16.9kΩ 25V 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS