RT0201FRE0715K8L
MFR.Part #
RT0201FRE0715K8L
JLCPCB Part #
C2122539
Description
-55℃~+125℃ 15.8kΩ 25V 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS