RT0201FRE0712K7L
MFR.Part #
RT0201FRE0712K7L
JLCPCB Part #
C2122565
Description
-55℃~+125℃ 12.7kΩ 25V 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS