RT0201DRE075K62L
MFR.Part #
RT0201DRE075K62L
JLCPCB Part #
C3950521
Description
-55℃~+125℃ 5.62kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS