RT0201DRE074K22L
MFR.Part #
RT0201DRE074K22L
JLCPCB Part #
C4104202
Description
-55℃~+125℃ 4.22kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS