RT0201DRE07499RL
MFR.Part #
RT0201DRE07499RL
JLCPCB Part #
C6207390
Description
-55℃~+125℃ 499Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS