RT0201DRE0715KL
MFR.Part #
RT0201DRE0715KL
JLCPCB Part #
C5878710
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS