RT0201DRE0710KL
MFR.Part #
RT0201DRE0710KL
JLCPCB Part #
C6207386
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS