RT0201BRE07750RL
MFR.Part #
RT0201BRE07750RL
JLCPCB Part #
C2148174
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS