RT0201BRE07200RL
MFR.Part #
RT0201BRE07200RL
JLCPCB Part #
C7064860
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS