RT0201BRE071K02L
MFR.Part #
RT0201BRE071K02L
JLCPCB Part #
C7302508
Description
-55℃~+125℃ 1.02kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS