RT0201BRD078K2L
MFR.Part #
RT0201BRD078K2L
JLCPCB Part #
C6207378
Description
-55℃~+125℃ 50mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS