RT0201BRD0716K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0201BRD0716K2L
JLCPCB Part #
C6207370
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 16.2kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS