RSF-50JT-52-9K1
MFR.Part #
RSF-50JT-52-9K1
JLCPCB Part #
C1378242
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS