RSF-50JT-52-910R
MFR.Part #
RSF-50JT-52-910R
JLCPCB Part #
C1378239
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS